Безкоштовна доставка замовлень від 2500 грн

Безкоштовна доставка замовлення при купівлі товарів на суму 2500 гривень або більше.

ЗНИЖКА 5% ПРИ ОПЛАТІ БАНКІВСЬКОЮ КАРТКОЮ

Знижка 5% при оплаті банківською картою на сайті.
 

Покупка частинами від monobank

Доступна покупка частинами від monobank на суму від 3000 грн.
 

У кошику немає товарів

adidas Runners Kyiv

1. Хто такі adidas Runners?
adidas Runners — це міжнародне бігове співтовариство, яке об'єднує в собі десятки різних міст нашої планети. Детальніше дізнатися про adidas Runners ти можеш на сайті.
 
2. Як стати учасником?
Якщо ти старше 18-ти років, ти можеш стати повноцінним членом спільноти. Для цього тобі потрібно приєднатися до групи adidas Runners Kyiv у Facebook, завантажити додаток adidas Running (доступно в App Store і Google Play) зареєструватися в ньому, вступити до спільноти adidas Runners Kyiv і бігати з нами! Неважливо, новачок ти в бігу чи ні, ми тебе чекаємо.

 

3. Скільки коштує?
Це абсолютно безкоштовно.

4. Як отримати футболку?
У нашому біговому співтоваристві діє система лояльності, за правилами якої, як тільки ти пробіжиш 5 тренувань з нами, ти стаєш повноцінним бігуном adidas Runners Kyiv і отримуєш футболку.
 
5. Де проходять тренування і коли?
Стеж за розкладом тренувань в групі adidas Runners Kyiv, а також в додатку adidas Running в профайлі спільноти adidas Runners Kyiv.
 
6. Які є тренування?
В рамках спільноти adidas Runners Kyiv тебе чекають різноманітні тренування — перш за все бігові та функціональні. Крім них є сайклінг, танці, йога, фітнес та інші. Стеж за розкладом тренувань в групі adidas Runners Kyiv, а також в додатку adidas Running в профайлі спільноти adidas Runners Kyiv.
 
7. Як потрапити на захід?
Слідкуй за новинами та заходами в нашій групі adidas Runners Kyiv у Facebook. Там ми транслюємо всі новини.

8. Чи є сайт?
Так, за посиланням.  
Також ти можеш приєднатися до групи adidas Runners Kyiv у Facebook, там транслюються всі новини нашого бігового ком'юніті.
 
9. Чи є додаток?
Так, додаток adidas Running доступний для скачування в App Store і Google Play.
 
10. Чи є знижки для учасників клубу?
Для членів нашого клубу діє система лояльності, в яку входять різні бонуси, які може отримати учасник adidas Runners Kyiv, в тому числі й знижки.
 

Вгору